Příměstské tábory s angličtinou pro děti od 5 – 13 let

Nevíte kam s dětmi o prázdninách? Máme pro Vás tip – naše příměstské tábory s angličtinou. Příměstské tábory se konají v letních měsících červenci a srpnu, kdy mají děti školní prázdniny. Vždy v týdenních intervalech od pondělí do pátku.  Ráno k nám do SCHÄFER SCHOOL dítě přivedete a v odpoledních hodinách si pro něj opět přijdete. Po tuto dobu se o dítě postaráme včetně s programem, jídlem a pitným režimem. V létě 2016 proběhl 8. ročník příměstských táborů.

Děti jsou vždy rozděleny do týmů odlišených barvou triček, které dostanou a po celý týden mezi sebou soutěží a sbírají body.  Ať už je to za vytváření projektu v angličtině, nebo sportování spojené s angličtinou. Na konci týdne se vždy vyhlásí vítězné družstvo.

2015 – Reportáž na ČT 1

2013 – 2013 – Reportáž na TV POLAR
TV Polar reportáž online.

Jedno léto jsme měli s náplní „Malujeme pohádku“. Naše namalované pohádky jsme mohli zhlédnout 9., 10., 11. 10. na TV POLAR. http://www.polar.cz/porady/malujeme-pohadku

Snažíme se vždy pro děti vymyslet nevšední výlety. Doposud jsme stihli poznat spoustu zajímavých míst. Např. jsme byli ve spodní části obory na Hukvaldech. Jsou tam chovné rybníky, kde jsme měli možnost si vyzkoušet chytání „zlatých“ ryb. Kluci určitě nezapomenou na návštěvu FC Baník Ostrava na Bazalech. Zajímavá byla prohlídka České televize. Vidět na vlastní oči natáčecí studia, střižnu a další zdejší místnosti bylo nevšedním zážitkem i pro samotné lektory. Navštívili jsme také ostravskou ZOO, kde jsme se podívali, jak roste naše adoptované sloní mládě Rashmi, Miniuni v Ostravě a setkání s hokejovými mistry 2010/2011 HC Oceláři Třinec. Zde jsme si prohlédli zázemí haly, šatny, VIP salónek s vítězným pohárem, zhlédli trénink a obdrželi upomínkové předměty. Velice rádi spolupracujeme s policií ve Frýdku-Místku. Ti si pro nás vždy připravili moc pěkný a poučný program. Podařilo se nám navštívit opravnu letadel a školící centrum pro piloty, kde jsme si i sami mohli vyzkoušet, jak se řídí takové menší vrtulové letadlo. To vše bylo na letišti v Mošnově. Proškolili nás dobrovolní hasiči F-M, kde jsme se na chvíli stali malými soptíky. Sešli jsme do Žermanické přehrady do hloubky 21metrů, shlédli trénink parkuru a také jsme si mohli pohladit samotné koně ve stájích Mustang. Také jsme měli exkurzi přímo v sídle Městské policie F-M, kde jsme se podívali, jak funguje kamerový systém v našem městě, viděli zbrojní sklad a dozvěděli se spoustu zajímavých informací.

Velice oblíbenou aktivitou jsou projížďky na Motokárách ve F-M, proto je navštěvujeme pravidelně poslední tři ročníky. Obrovský úspěch měla návštěva Lazer Game v Ostravě, kde děti zažily adrenalinovou přestřelku. Již také víme, co všechno nabízí hala Polárka, kde jsme kromě prohlídky získali autogramy prvoligových hokejistů F-M.

Děti si také mohly již po několikáté zkusit noc bez rodičů, když den přespaly mimo domov.

V létě také nabízíme intenzivní kurzy AJ a ŠJ s rodilou mluvčí.

My ze SCHÄFER SCHOOL máme radost, že si „naše“ děti, které nás navštíví na příměstských táborech, odnesou spoustu krásných vzpomínek, zážitků, vědomostí, novou slovní zásobu v angličtině, nová přátelství a rády se k nám vracejí.

 

 

 

 

Napište nàm !clear