Dětský den s angličtinou a sportem

6. ročník dětského dne s SCHÄFER SCHOOL se konal 4. 6. 2016 v areálu restaurace Golf.

Tak jako v předcházejících ročnících jsme pro děti připravili program plný angličtiny, pohybu a zábavy. Na děti čekala kromě zábavných, sportovních, vzdělávacích her a soutěží v anglickém jazyce i cesta kolem světa s Mickey Mousem. Na akci vystoupili ATMO music. Děti zhlédly hudební, taneční a sportovní vystoupení frýdecko-místeckých talentů, jako jsou Funky Beat, Valášek, Mažoretky Talento a GB Draculino.

Celou akci moderoval Renda Kuboš z rádia Kiss Morava. Letos nám dětský den zahájili autogramiádou frýdecko-místečtí hokejisté.

Připraveny byly i další atrakce jako jsou skákací hrady, mini-golf, dílničky, fotokoutek atd. Bohatá tombola, pitný režim, drobné občerstvení a vstup byly zdarma.

Děti na dětském dni plní úkoly na různých stanovištích, poté obdrží lístek do tomboly, kde na ně čekají zajímavé ceny. Např. dárkový poukaz na příměstský tábor u nás v SCHÄFER SCHOOL.

Nemusíte mít obavy, že dětský den je jen pro děti, které navštěvují SCHÄFER SCHOOL, ale je to pro všechny děti z města a okolí.

11:00 – ZAHÁJENÍ A OTEVŘENÍ STANOVIŠŤ
11:05 – HC Frýdek-Místek autogramiáda
11:40 – VALÁŠEK
11:15 – MAŽORETKY TALENTO
12:35 – GB DRACULINO
13:00 – FUNKY BEAT
14:00 – ATMO music vystoupení
15:00 – ATMO music autogramiáda
15:30 – UZAVŘENÍ SOUTĚŽNÍCH STANOVIŠŤ
15:40 – TOMBOLA
16:00 – KONEC PROGRAMU

 

TV POLAR -Dětský den 2016

Zdravice ATMO music

2016 – Zdravice ATMO music
2015 – Zdravice Nebe
2014 – Reportáž
2013 – Zdravice Ben Cristovao
2012 – Reportáž

5.ročník dětského dne

schaffer-school-detsky-den-2015Zveme všechny na 5. ročník dětského dne s SCHÄFER SCHOOL, 6. 6. 2015 od 11hodin do 16hodin, areál restaurace Golf. Za nepříznivého počasí se akce bude konat v hale Průmyslové školy.
Tak jako v předcházejících ročnících jsme pro děti připravili program plný angličtiny, pohybu a zábavy. Na děti čeká kromě zábavných, sportovních, vzdělávacích her a soutěží v anglickém jazyce i medová cesta s včelkou Májou. Na akci vystoupí kapela NEBE. Děti zhlédnou hudební, taneční a sportovní vystoupení frýdecko-místeckých talentů, jako jsou Funky Beat, Šuba Duba Band, atd.
Jelikož motto akce je vzděláním a sportem proti drogám a násilí, tak celou akci bude moderovat známý sportovní komentátor Branek, bodů, vteřin Jan Smetana. Letos nám dětský den zahájí autogramiádou frýdecko-místečtí druholigoví fotbalisté. Pro malé basketbalistky bude připraven již druhý ročník v minibasketbale.
Připraveny budou i další atrakce jako jsou skákací hrady, trampolína, mini-golf, dílničky, malovaní na obličej atd. Bohatá tombola, pitný režim, drobné občerstvení a vstup jsou zdarma.
Děti na dětském dni plní úkoly na různých stanovištích, poté obdrží lístek do tomboly, kde na ně čekají zajímavé ceny. Např. dárkový poukaz na příměstský tábor u nás v SCHÄFER SCHOOL.

 

V sobotu 6.6. úspěšně proběhl pátý ročník dětského dne s SCHÄFER SCHOOL. Opět nám přálo nádherné letní počasí. Celou akci na pódiu zahájily organizátorky Silvie a Markéta, spolu s moderátorem Honzou Smetanou, včelkou Májou a druholigovými frýdecko-místeckými fotbalisty, od kterých mohli přítomní získat kartičku s autogramem. Včelka Mája byla letos maskotem, bavila děti a fotila se s nimi nejen ve fotokoutku. Program byl nabitý sportovci, tanečníky a hudebníky z našeho města. Zahájily ho děti z Capoeira, poslechli jsme si Šuba Duba Band, zhlédli vystoupení sportovních gymnastek a Funky Beat. Tečkou programu bylo vystoupení skupiny Nebe a její autogramiáda.

 

 

 
 
 
 

 

4.ročník dětského dne

4. ročník dětského dne s SCHÄFER SCHOOL , který se konal 7.6.2014 od 11hodin v areálu restaurace Golf v Místku je za námi. Letos nám ho zahájili autogramiádou basketbalisté BK NH Ostrava. Novinkou byl turnaj v minibasketbale v nedaleké hale Střední průmyslové školy.Celkem 24 děvčat ve čtyřech družstvech, vedených trenérkami z řad juniorek BK F-M, a více než trojnásobek rodičů, dalších příbuzných a kamarádů se sešlo v sobotu po poledni v hale SPŠ na turnaji, který předcházel akci Streetball 3×3 na náměstí 2014. Holky předvedly, co se v přípravkách a kroužcích na školách naučily, a naznačily, kam se bude ubírat dívčí basketbal i nadále. Viděli jsme moc pěkné výkony, hezké akce, zakončené košem, kvalitní bránění a přesné přihrávky. Těch nepodařených herních prvků bylo mnohem méně. Prim hrála družstva, v jejichž řadách byla děvčata, která už mají za sebou herní zkušenosti z působení v nejmladším soutěžním týmu klubu BK F-M. Akce se podařila ke spokojenosti všech a bude dobré ji zase někdy zopakovat.

Pořadí:

  1. Žlutí (Schäfer School) 6 b.
  2. Modří (Přípravka 2.ZŠ) 5 b.
  3. Červení (Přípravka 1.ZŠ, družstvo A) 4 b.
  4. Bílí (Přípravka 1.ZŠ, družstvo B) 3 b.

3. ročník – dětský den s SCHÄFER SCHOOL

Leták k akci zobrazit zde

Zveme Vás všechny na 3. ročník dětského dne s SCHÄFER SCHOOL , který se koná 1.6.2013 od 11 hod v areálu restaurace Golf v Místku. Tak jako v předcházejících ročnících jsme pro děti připravili program plný angličtiny, pohybu a zábavy.

Na děti čeká kromě zábavných, sportovních, vzdělávacích her a soutěží v anglickém jazyce i doprovodný program s Lesy ČR. Na akci vystoupí známý zpěvák a tanečník ze SuperStar Ben Cristovao.

Děti pobaví klaun Hopsalín, uvidí anglické představení Dr. Klutz Show, taneční vystoupení a mnoho dalšího. Od 15 hod si mohou zahrát tenis zdarma na nedalekých tenisových kurtech, v případě zájmu i s trenérem.