Dětské kurzy angličtiny | Frýdek-Místek

Dětské kurzy v Schäfer School pro školní rok 2019/2020

 

3 – 5 let AB1 pondělí 15:00 – 15:45
3 – 5 let AB2 pondělí 15:45 – 16:30
1. třída AB3 pondělí 16:15 – 17:00
1. třída AB3 pondělí 16:30 – 17:15
2. třída FF1 středa 16:15 – 17:00
3. třída FF2 čtvrtek 16:45 – 17:30
Příprava na zkoušku Cambridge YLE Starters – NEW úterý 16:00 – 16:45
4. třída FF3 úterý 16:00 – 16:45
4. třída FF3 úterý 15:15 – 16:00
4. třída FF3 čtvrtek 16:15 – 17:00
Příprava na zkoušku Cambridge YLE Movers – NEW úterý 16:45 – 17:45
5. třída FF4 pondělí 17:00 – 18:00
5. třída FF4 středa 14:15 – 15:15
5.+ 6. třída FF5 středa 16:00 – 17:00
6. třída FF5 úterý 16:45 – 17:45
Příprava na zkoušku YLE Cambridge Flyers – NEW úterý 17:45 – 18:45
Příprava na zkoušku Cambridge Key for Schools – NEW pondělí 17:15 – 18:15
6.+7. třída FF6 středa 17:00 – 18:00
7.a 8. třída třída FF6 pondělí 14:15 – 15:15
7. a 8. třída třída FF6 pondělí 16:15 – 17:15
Příprava na zkoušku Cambridge Preliminary for Schools – NEW středa 17:00 – 18:00
Příprava na zkoušku Cambridge Preliminary for Schools – NEW pondělí 15:15 – 16:15
9. třída a 1. ročník SŠ English Plus 3 a pondělí 15:00 – 16:00
9. třída a 1. ročník SŠ English Plus 3 a pondělí 15:15 – 16:15
Příprava na zkoušku Cambridge Preliminary for Schools – NEW pondělí 16:15 – 17:15
9. třída a 1. ročník SŠ English Plus 3 a středa 15:15 – 16:15
9. třída a 1. ročník SŠ English Plus 3 a čtvrtek 16:00 – 17:00
Příprava na zkoušku Cambridge First for Schools – NEW úterý 15:00 – 16:00
Střední škola English Plus 4 a čtvrtek 18:00 – 19:00
Příprava na zkoušku Cambridge Advanced – NEW pondělí 17:15 – 18:15
Angličtina C1 úterý 17:45 – 18:45
Angličtina maturitní příprava B1 – NEW pondělí 16:00 – 17:00
Angličtina konverzace B1 – B2 – NEW pondělí 17:00 – 18:00
Angličtina konverzace s rodilým mluvčím pondělí 18:00 – 19:00

 

 

Mateřské školky 2019/2020

Den Kategorie
MŠ FRYČOVICE středa AB2
MŠ GOGOLOVA středa AB1
MŠ 8. PĚŠÍHO PLUKU úterý AB2
MŠ OLBRACHTOVA úterý AB1
MŠ SKALICE čtvrtek AB1
MŠ J.LADY pondělí AB2
MŠ STAŘÍČ pondělí AB2
MŠ SVIADNOV středa AB1
MŠ TŘANOVSKÉHO čtvrtek AB1
MŠ VYŠNÍ LHOTY pondělí AB2
MŠ U SPLAVU středa AB2
MŠ LÍSKOVECKÁ pondělí AB2
MŠ NOŠOVICE pondělí AB2
MŠ FRÝDLANT čtvrtek AB1
MŠ BERUŠKA čtvrtek AB1
MŠ SV.ČECHA úterý AB1

 

Základní školy 2019/2020

Den
ZŠ BAŠKA pondělí
ZŠ NOVÁ VES úterý
ZŠ RAŠKOVICE pátek
ZŠ SVIADNOV pondělí
ZŠ TGM čtvrtek
ZŠ SEDLIŠTĚ pondělí