Jedete na dovolenou a máte strach, že se v zahraničí nedomluvíte?Potřebujete cizí jazyk v práci? Chcete rozumět svým dětem a pomáhat jim s úkoly z cizích jazyků? Potřebujete připravit na výběrové řízení do nové práce a Váš šéf je cizinec? Chcete se nadále vzdělávat? Tak to jste na správné adrese…
Téměř všechny cizí jazyky vyučujeme v prostorech naší školy v kurzech, individuálně, ve firmách, ale jsme schopni dojet i k Vám domů.
Velmi žádaná je v cizím jazyce schopnost obchodně komunikovat. A když už si myslíte, že Vaše
znalosti Vám stačí a chcete se zdokonalovat v mluvení, nabízíme konverzace s rodilými mluvčími.

S dospělými pořádáme víkendové akce, ať už u nás ve škole nebo v Luhačovicích s ubytováním v hotelu Vega, kde mají možnost studenti po výuce využít hotelových zařízení k odpočinku, např. (sauna, whirlpool, fitness, kosmetika, pedikúra,..)

KURZY PRO SENIORY

Jste v době, kdy máte více volného času, tak proč nebýt trošku „sobecký“ a nevyužít ho ve svůj prospěch? Vzdělávejte se! Chcete si vyrazit na dovolenou a máte barieru řeči? Tak proč s tím něco neudělat? Vnoučata budou určitě mile překvapena, že mají tak moderní babičku a dědečka a budou rády, že s vámi můžou komunikovat v angličtině nebo jiném cizím jazyce.

44 Comments

 1. I have noticed you don’t monetize jazykovaskolafrydekmistek.cz, don’t waste your traffic, you can earn extra bucks
  every month with new monetization method.
  This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
  murgrabia’s tools

 2. Pingback: Homepage
 3. 571076 713969Cheapest player speeches and toasts, or perhaps toasts. continue to be brought about real estate . during evening reception tend to be likely to just be comic, witty and therefore instructive as nicely. greatest man speeches totally free 60

 4. Pingback: binance
 5. Pingback: w88th
 6. Pingback: Farah caftan
 7. Pingback: ziemines padangos
 8. Pingback: fun88 asia
 9. Pingback: dang nhap w88top
 10. Pingback: m88 asia sport
 11. Pingback: datasgp
 12. Pingback: helpful site
 13. Pingback: ww88.com
 14. Pingback: first coast
 15. Pingback: FIFA55
 16. Pingback: w88ok
 17. Pingback: dang ky fun88
 18. Pingback: fun88 bet
 19. Pingback: fe-shop
 20. A palavra elojob e elo boost lol é aplicado para se referir cada vez que pessoa oferece para outra alguém praticar no decorrer da área do cliente online e quando aumentar a sua classificação em um determinado jogo. Este tipo de emprego costuma ser praticado pelos maiores jogadores, que trocam um não muito de seu tempo e de suas habilidades on-line por dinheiro na vida real.

 21. O planeta on-line tem se mostrado como uma nova e surpreendente forma de ganhar dinheiro R$ real. A Elo Job High é uma dessas empresas que surgiu em 2012 e hoje tem rendimento um milhão de reais jogando partidas de gaming considerados como League of Legends para seus clientes.

 22. O termo elojob lol ou eloboost é aplicado para se mencionar no momento que pessoa paga a fim de outra alguém treinar no decorrer da área do cliente on-line e assim subir a sua classificação em um determinado jogo. Este tipo de emprego costuma ser praticado pelos mais bons praticamtes, que trocam um pouco de seu tempo e de suas capacidades virtuais por grana na vida real.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

clear formPost comment